TOP 5: Wolverine kostiumai didžiuosiuose ekranuose

TOP 5: Wolverine kostiumai didžiuosiuose ekranuose

Nuožmus ir principingas, abejingų nepaliekantis X-Men Wolverine ir jo personažą sukūręs Hugh Jackman didžiuosiuose kino ekranuose įstrigo gerbėjų galvose visiems laikams.

Nuo pirmosios “X-Men” dalies pasirodymo iki šių metų nepakartojamos “Logan” dalies Wolverine mus žavėjo ne tik savo jėga ir galiomis, tačiau ir kostiumais.

Jums siūlome peržvelgti HeroLab TOP 5 Wolverine kostiumus, kurie tapo neatskiriama šio veikėjo įvaizdžio dalimi.

#5

Languoti marškiniai, džinsai ir vizitine kortele tapęs atributas – cigaras dantyse – pradedančiųjų cosplay’erių džiaugsmas. Nors šis kostiumas niekuo neįpatingas, tačiau jis puikiai atvaizduoja atsiskyrėlio,  Logan gyvenimą dirbant medkirčiu. Pasirodės filme “X-MEN Origins: Wolverine” šis kostiumas mums kelia sentimentus ir gailėstį pagrindiniam herojui, kuris bėga ne tik nuo kitų, tačiau ir nuo savęs.

#4

Vienas įspūdingiausių kovinių kostiumų, kuriuos Wolverine vilkėjo. Atsisakius blizgančios odos medžiagos, tačiau išlaikant užuominas į originalius komiksų kostiumus panaudojant geltonas ir mėlynas detales, kostiumas atrodo lyg šarvas kovoti pasiruošusiam herojui. Nors su šiuo kostiumu Wolverine ekranuose pasirodė labai trumpai – tai vienas “pikčiausių” kostiumų kuriuos matėme.

#3

Pirmasis Wolverine kostiumas pasirodęs ekranuose. Išlaikant pagarbą komiksų gerbėjams, kostiumas buvo padailintas getonos spalvos apsiuvimais ir X ženklais ant rankovių apykalės ir diržo. Šis gudrus kūrėjų žingsnis leido rasti aukso vidurį patenkinant ir Wolverine gerbėjus ir visiškus komiksų žanro naujokus, kuriems tradicinis Wolverine kostiumas nesukelia jokių jausmų.

#2

Turbūt nereikia komentarų. Mes visi dieviname scenas kuriose labai aiškiai matoma viena pagrindinių Wolverine galių – Healing Factor.

#1

Ir nors niekada Wolverine nepasirodė su šiuo kostiumu, o kadras paimtas iš iškirptų scenų, visgi, iki paskutinės “Logan” filmo minutės tikėjomes Wolverine pamatyti su tradiciniu ir ikoniniu geltonuoju kostiumu bei kauke. Kiekvieno komiksų ir Wolverine gerbėjo vardu galime pasakyti, jog tai galėjo būti įsimintiniausias kostiumas visoje Wolverine ekranizacijos istorijoje. Iškirptą sceną galite pažiūrėti čia. Medžiagų detalumas, spalvų gama ir duoklė komiksams – tikrasis Wolverine. SNIKT!