Herojai: Captain Boomerang – nenuspėjamas Suicide Squad narys

Herojai: Captain Boomerang – nenuspėjamas Suicide Squad narys

Charizmatiškas ir nenuspėjamas Captain Boomerang spėjęs prisistatyti mums filme „Savižudžių būrys“

Tikrasis vardas
George “Digger” Harkness

Pirmą kartą paminėtas:
Flash #117 (1960)

Dar būdamas vaikas George susidomėjo bumerangų gaminimu. Neilgai trukus vaikiškus bumerangus keitė jų adaptacijos su elektroniniais komponentais kurie nuvedė jį iš Australijos iki JAV rengiant pasirodymus ir populiarinant savo išradimus. Nesulaukęs sėkmės ir pripažinimo, George pasirinko nusikaltėlio kelią pasivadinęs Captain Boomerang slapyvardžiu, tačiau neilgai trukus jau leido dienas kalėjime iki prisijungiant prie Suicide Squad. Vienas pagrindinių Captain Boomerang priešų – Flash.

Akivaizdu, Captain Boomerang visuomet nešiojasi bumerangus savo krepšyje ir yra nepralenkiamai taiklus mėtydamas juos ne tik kaip šaltuosius ginklus, tačiau pasitelkdamas ir ugnį ar sprogmenis didesniai žalai padaryti. Be to, jis puikiai kovoja plikomis rankomis ir yra visiškai nenuspėjamas, kas dažnai sukelia problemų ne tik priešams, tačiau ir bendrininkams.

George “Digger” Harkness perdavė savo patirį sūnui Owen Mercer kuris sekė tėvo pėdomis ir toliau kūrė bumerangus – ginklus kurie tokie pavojingi tapdavo tik patekę į šių herojų rankas.

This slideshow requires JavaScript.