Herojai: Black Bolt – tylusis Marvel karalius

Herojai: Black Bolt – tylusis Marvel karalius

Turbūt sunkiai surastume žmogų kuris nėra girdėjęs apie Batman arba Spider-Man, tačiau HeroLab yra pasiruošę supažindinti jus su mažiau šlovės sulaukusiais, tačiau taip pat intriguojančiais ir labai galingais fantastinių pasaulių veikėjais.

Laukiant pirmosios Inhumans serialo dalies – pradedame su Black Bolt!

Vienas iš pagrindinių Inhumans veikėjų – mutageno eksperimento rezultatas – Attilan’o miesto gyventojas ir Karališkosios Inhumans šeimos narys.

Tikrasis vardas
Blackagar Boltagon

Pirmą kartą paminėtas
Fantastic Four #45 (1965)

Žinomas kaip vienas galingiausių herojų žemėje, Blackagar Boltagon sukurtas Jack Kirby ir Stan Lee pirmą kartą pasirodė 1965 metais. Jautrus ir atsidavęs Inhumans rasei, monarchas Black Bolt dažnai priima kontraversiškus sprendimus dėl ko Inhumans komiksai turi vieną įdomiausių siužetinių linijų visame Marvel pasaulyje. Black Bolt, be Inhumans frakcijos taip pat priklausė ir Illuminati, kartu su tokiais herojais kaip Doctor Strange ir Iron Man.

Black Bolt išskirtinė galia – viską griaunanti jėgos banga kurią jis paleidžia savo balsu, taigi net menkiausias šnabždesys gali pridaryti nepataisomos žalos. Norėdamas kontroliuoti šią galią Black Bolt didžiąją laiko dalį tyli. Ši jėga yra kaupiama iš aplinkos ir maksimali jos galia yra lygi branduolinio ginklo sprogimo sukeliamam sprogimui. Šią jėga jis taip pat panaudoja energijos šūviams, skraidymui, išgyvenimui kosmoso erdvėje, materijos analizavimui ir manipuliacijai.

Šakutės formos antena, kurią Black Bolt nešioja tarp savo akių nukreipia ir suvaldo jėga. Bijodamas nesuvaldyti savo skleidžiamos energijos jėgos per miegus, Black Bolt praktikuoja meditaciją.

Kaip ir visi Inhumans, Black Bolt fiziškai stipresnis lyginant su žemės gyventojais dėl genų mutacijos kuri buvo perduodama iš kartos į kartą. Tai pasireiškia ištvermėje, jėgoje, atsparume sužalojimams bei greityje.

This slideshow requires JavaScript.